Film reklamowy

Film i zjęcia z drona

Filmowanie i fotografia z powietrza to przede wszystkim moja pasja. W sposób profesjonalny przygotowuję każde zlecenie, aby Klienci byli zadowoleni z uzyskanych efektów. Film stworzony z perspektywy lotu ptaka jest doskonałym sposobem na promocję lub pamiątkę . Bardzo chętnie podejmuję się nowych wyzwań, w które angażuje się w 100% aby efektywnie stworzyć coś kreatywnego i innego niż jest już na rynku Jestem otwarty i elastyczny na współpracę – chętnie wysłucham i doradzę z pewnością się dogadamy i znajdziemy optymalne rozwiązanie.

Film lub spot promocyjny

Film promocyjny to idealne narzędzie marketingowe, które spośród wielu innych form reklamy wydaje się być niezwykle skuteczne. Celem takiego filmu promocyjnego jest przedstawienie zakresu działań, zalet firmy, miasta, instytucji, szkoły. Nowoczesne nagranie filmowe, animacje, lektor z zaciekawieniem zapozna przyszłego klienta z propozycją firm. Spot reklamowy jest krótką formą filmową (15-60 sekund) lecz bardzo intensywną w przekazie. Spoty reklamowe często wzbogacane są animacjami, a ich rejestracja to nie raz prawdziwy plan filmowy.

Film z eventów, konferencji

Filmy z eventu lub konferencji to połączenie reportażu z elementami filmu promocyjnego. Filmy z konferencji pomagają budować wizerunek marki, a przy okazji uwieczniają ważne i duże wydarzenia. Video mają także dużą wartość reklamową, ponieważ w jego treści możemy skutecznie lokować różne produkty. Dobrze zrealizowany w nowoczesnej dynamicznej formie film z eventu, film z wydarzenia lub z targów to doskonałe połączenie zabawy, integracji zawodowej, a także szeroko rozumiana reklama firmy. Stanowią one swoiste podsumowanie przedsięwzięć realizowanych przez firmę. Najczęściej tworzy się je dla internetu gdzie są doskonałą reklamową.